Керівництво компанії

Слободян Богдан Іванович

Генеральний директор

тел.: +38 (044) 564-87-26
e-mail: b.slobodian@ukrgeol.com

Детальніше
Свій професійний шлях розпочав у 1981р. геологом у ВГО «Центрказгеология» (Казахстан). З 1987 року працював і професійно розвивався у ВГО «Севукргеология» (нині ДП «Українська геологічна компанія») геологом, згодом начальником загону, партії, Центральної лабораторії, директором Центру. З 2005 р. – адміністративно-управлінська діяльність (заступник генерального директора, фінансовий директор, начальник експедиції).
2018 – 2020 рр. – головний геолог ТОВ «Укрлітійвидобування».
2013 – 2018 рр. та з 2020 р. – генеральний директор ДП «Українська геологічна компанія».
Освіта вища:
- Київський національний університет ім. Т.Шевченка, інженер-геолог;
- Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана, магістр фінансів.
Досвід розвідки родовищ корисних копалин та оцінки запасів як згідно вимог національного законодавства, так і за міжнародними вимогами (Кодекс JORC). Досвід співпраці з міжнародними компаніями у сфері аналітичних досліджень мінеральної сировини (SGS, ALS, Bureau Veritas).
Переймав досвід організації геологорозвідувальних робіт у Геологічній службі США; в компанії Centerra Gold (США, Монголія) щодо технології розвідки і видобутку золота; в лабораторії «ANZAPLAN» (Німеччина) щодо технології збагачення і переробки корисних копалин.

Задорожний Олексій Володимирович

перший заступник генерального директора

тел.: +38 (044) 564-87-26
e-mail: o.zadorozhnyi@ukrgeol.com

Детальніше
скрытое/показанное содержимое

Володимир Петрович Безвинний

Головний геолог

тел.: +38 (044) 564-87-26
e-mail: v.bezvynnyi@ukrgeol.com

Детальніше
1984–1989 рр. працював геологом, начальником дільниці Туостахської партії Янської геологорозвідувальної експедиції ВГО «Якутськгеологія».
1989-2012 рр. обіймав посади геолога, начальника дільниці, начальника пошуково-знімальної партії, директора Центру регіональних геологічних досліджень ПДРГП «Північгеологія» (нині ДП «Українська геологічна компанія»).
2012-2020 рр. працював на керівних посадах у приватних геологорозвідувальних компаніях Групи «Тутковський» та "Групи Надра».
Освіта та наукова діяльність:
- Київський національний університет ім. Т.Шевченка, інженер-геолог (1984р.)
- Захист кандидатської дисертації на тему "Особливості геологічної будови та складу супракрустальних і ультраметаморфічних утворень Росинсько-Тікицького блока Українського щита" (2008р.).
- ЄвроГеолог (Eurоpean Geologist Title 1310) з 2015 року.
- Автор понад 30-ти наукових праць, у т.ч. 3-х колективних монографій, автор, співавтор та редактор 17 аркушів Державної геологічної карти України масштабу 1:200 000. Автор і співавтор понад 20 виробничих геологічних звітів.
- Член Національного петрографічного та Національного стратиграфічного (докембрійська секція), Міжвідомчого тектонічного комітетів України, Наукової ради з прогнозування твердих корисних копалин та Наукової редакційної ради Державної служби геології та надр України.
- Член правління ГО «Спілка геологів України».
- Голова Українського Національного атестаційного комітету (National Vetting Committee, NVC) Європейської федерації геологів (EFG).
Сфера наукових інтересів: петрологія і металогенія гранітоїдів докембрію, геологія родовищ золота та рідкісних металів. Виявив та оцінив родовища золота, сурми (Республіка Саха (Якутія), Росія), рідкісних металів (тантал), апатитових руд, будівельних матеріалів (Україна), надавав консультативні послуги з геології родовищ золота видобувним компаніям Монголії, Гани, Малі, Танзанії.

Тимчук Іван Васильович

виконавчий директор

тел.: +38 (044) 564-87-26
e-mail: i.tymchuk@ukrgeol.com

Детальніше
Свою трудову діяльність розпочав 1968р. у Комплексній геофізичній експедиції тресту "КИЇВГЕОЛОГІЯ" (нині ДП «Українська геологічна компанія») молодшим техніком-геофізиком.
В подальшому постійно професійно розвивався на цьому ж підприємстві - працював старшим техніком-геофізиком, геофізиком, начальник геофізичної партії.
З 1998р. - адміністративно-управлінська діяльність: заступник генерального директора, директор з виробництва, виконавчий директор.

Килівник Р.С.

фінансовий директор

тел.: +38 (044) 564-87-26 e-mail: r.kylivnyk@ukrgeol.com
Детальніше
скрытое/показанное содержимое

комерційний директор

тел.: +38 (044) 564-87-26
e-mail: office@ukrgeol.com

Детальніше
скрытое/показанное содержимое

Наливайко Світлана Миколаївна

головний бухгалтер

тел.: +38 (044) 564-87-26
e-mail: s.nalyvaiko@ukrgeol.com

Детальніше
скрытое/показанное содержимое